اهمیت لوگو در کسب و کار شما


گردآورنده : دکتر مجید موسوی
saman.ms6757@gmail.com اگر می خواهید موفقیتی داشته باشید، یادگیری درب ورودی آن است.

تخصص ها:

  • مشاوره کسب و کارهای سازمانی
  • مشاوره کسب و کارهای نوپا و استارت آپ
  • مشاوره پروژه های مدیریت دانش (KM)
  • مشاوره سیستم های یکپارچه برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP)
  • مشاوره پروژه های باز مهندسی فرآیند کسب و کار (BPM)
  • مشاوره سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری(CRM)
  • مشاوره پیاده سازی سیستم های روابط عمومی
  • مشاوره خدمات دیجیتال مارکتینگ و برندینگ
  • مشاوره خدمات فروش و بازاریابی
  • مشاوره برگزاری همایش، سمینار و کنفرانس های ملی

برچسب ها:

اهمیت لوگو در کسب و کار شما

هنگامی که یک کسب و کار تبلیغ می کنید، برای اطمینان از اینکه یک برند در بالاترین سطح پتانسیل خود به نمایش گذاشته شده است انواع مختلفی از روش ها وجود دارد.

لوگوها یکی از روش های تبلیغاتی هستند که توسط بسیاری از شرکت ها نادیده گرفته می شوند، اما می توان آنها را برای به دست آوردن نتایج عالی در هر زمانی مورد استفاده قرار داد.

سازمان ها از طراحی لوگو استفاده می کنند، مانند موسسات تجاری و نهاد های تشخیص عمومی.در طول سالها، لوگو ها بخش مهمی از بازاریابی برند و هویت نام تجاری بوده است.

لوگو های تبلیغاتی از طریق نمایش بصری یک برند می توانند اصول و ارزش های اصلی برند را تقویت و ارتباط دهند که مزایای نمادین کسب و کار را می دانند. به همین دلیل، لوگو ها نقش مهمی را در خدمت نقطه اتصال بین شرکت و مشتریانش بازی می کنند.

دلایل اهمیت لوگو برای کسب و کار ها

ایجاد اعتماد اولیه

در هر حوزه کاری اعتماد از شرط های اولیه است که باید به آن توجه داشت. لوگو سایت باعث می شود یک تصویر ذهنی در ذهن مشتری درباره حوزه فعالیت شما ایجاد شود. طراحی یک لوگو حرفه ای باعث خواهد شد که ذهنیتی مثبت در ذهن مخاطب ایجاد شود و یک اعتماد اولیه نسبت به کسب و کار شما شکل گیرد.

 جذب مشتری

از دیگر تاثیراتی که طراحی یک لوگو می تواند بر روی سایت شما ایجاد کند این است که باعث جذب مشتریانی زیادی خواهد شد. شما باید لوگو سایت خود را به صورتی طراحی کنید که در ذهن ها مخاطب باقی بماند و او را تشویق کند تا به کسب و کار شما جذب شود.

 سبقت از رقبا

شما می توانید با طراحی یک لوگو حرفه ای و خوب برای همیشه در ذهن مشتریان خود باقی بمانید و فراموش نشوید. همچنین این امر به شما کمک خواهد کرد از رقبای خود پیشی بگیرید و جلوتر از آن ها قرار بگیرید.

 داشتن مشتری دائم و وفادار

وجود یک لوگو قابل اعتماد و معتبر به شما کمک خواهد کرد که مشتریان خود را برای همیشه حذف کنید و آن ها را داشته باشید. اهمیت و تاثیر یک لوگو زمانی مشخص می شود که شما به خوبی در یاد و ذهن مشتریان باقی بمانید.

 


پسندیدم


سوالات و نظرات کاربران
برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

بتول بنجاری        ممنون از مطالب خوبتون،کاربردی بود
پاسخ گردآورنده سپاس از وقتی که گذاشتید
امیر        موضوع جالبی بود 👍
پاسخ گردآورنده خوشحالم که براتون مفید بوده