SEO ترفندی منحصر به فرد برای بهبود رتبه ی سایت شما


گردآورنده : عماد فرجی
info@etehadieh.com اتحادیه رایانه و ماشین های اداری مشهد

تخصص ها:

  • اتحادیه رایانه و ماشین های اداری مشهد

برچسب ها:

SEO ترفندی منحصر به فرد برای بهبود رتبه ی سایت شما

SEO ترفندی منحصر به فرد برای بهبود رتبه ی سایت شما

مقدمه ای کوتاه؛

زمانی که در یک موتور جستجو مثل Google یا  Yahoo، به دنبال اطلاعاتی درباره ی موضوع مورد نظر خودتان هستید و یا قصد دارید محصول خاصی رو خریداری کنید، احتمالا متوجه رتبه ی متفاوت سایت ها در صفحه ی نتایج جستجو شده اید. سایت هایی در رتبه های بالاتر قرار دارند که محتوای تولیدی آن ها برای موتور های جستجویی مانند Google مورد تایید هستند.

کمی درباره ی سئو و ضرورت انجام آن بدانیم؛

دانش Seo  که اختصار یافته ی عبارت Search Engine Optimization هست و به معنای بهینه سازی صفحات وب در موتورهای جستجو می باشد، به مدیران وبسایت ها و یا هرگونه از شبکه های اجتماعی کمک می کند تا بتوانند فضای آنلاین خودشان را به تایید گوگل برسانند تا امتیاز و رتبه ی بالاتری درمیان رقیبان حوزه ی کاری خود، کسب کنند.

اهمیت و ضرورت کسب این دانش از آن جایی ناشی می شود که هر فرد برای پاسخ به هر نوع نیاز خود، حتی دریافت دستور تهیه ی یک سالاد به سرعت با مراجعه به موتورهای جستجو به محتوای مورد نظر خود دست پیدا می کنند؛ در چنین موقعیتی احتمالا کاربران بر روی لینکی کلیک می کنند که در ابتدای صفحه ی نتایج جستجوی آن ها قرار دارد.

برای صاحبان کسب و کار اینترنتی، "تبلیغ" راهی هوشمندانه برای شناساندن آن به کاربران فضای مجازی است. بهترین تبلیغ، هزینه و صرف وقت برای بهبود Seo فضای آنلاین موردنظر است. بنابراین سئو یا همان بهینه سازی سایت؛ فعالیتی پول ساز است.

مهارت های موردنیاز یک متخصص سئو؛

متخصصین سئو از طریق فاکتورهای گوناگونی به ارتقاء محیط کاری اینترنتی خود می پردازند. فاکتورهایی که هرقدر بیشتر رعایت شوند، امکان افزایش بازدید کاربران را به شکل ویژه ای فراهم می کنند.

بخشی از این فاکتورها به شرح زیر است؛

*تولید محتوای باکیفیت و مرتبط با موضوع مربوط به کسب و کار موردنظر

*تلاش برای افزایش سرعت وب سایت

*نحوه ی نوشتار درست و رعایت دستور زبان فارسی

*لینک سازی داخلی

*تولید نسخه ی موبایل وب سایت مورد نظر.

اگرچه بازاریابی اینترنتی دنیای وسیعی از ترفندهای گوناگون است، سئو یا یکی از همان ترفندها از سایر رقبای فعال در این زمینه، کم هزینه تر و ماندگار تر است. البته بدانید که لازم است زمان زیادی را صرف کنید و دانش خود را در این زمینه به روز رسانی کنید اما این روش، ماندگاری طولانی تری دارد. در واقع با حاصل تلاشمان در امتداد بهینه سازی، می توانیم بازگشت سرمایه ی چندین برابر را شاهد باشیم.

توصیه می شود که در مسیر بهینه سازی، از روش های زمان بر و بدون استفاده از کپی های کم ارزش برای محتوایی که کلید طلایی ارتقاء سایت شما در آینده ی کسب و کارتان است استفاده کنید تا موتورهای جستجو بر اساس قیمت تلاش تان رتبه ای ارزشمند در نظر بگیرند تا در ادامه کاربران و یا همان مشتریان بیشتری از فضای آنلاین شما برای پاسخ گویی به نیاز خود استفاده کنند.

 

 

 

 

 


پسندیدم


سوالات و نظرات کاربران
برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

مهناز بیرامی        موفق باشید 🙏
پاسخ گردآورنده سپاس از لطفتون