چرا آموزش مکالمه زبان انگلیسی به شیوه زبان مادری؟


گردآورنده : دکتر ساناز موسوی
sanaz.musavi65@gmail.com آموزش گذرنامه آینده است. فردایی که وابسته به آنانی است که امروز برای آن آماده می شوند.

تخصص ها:

  • تدریـس تخصصی زبان شیرین انگلیسی از بسیار مبتدی (Starter) تا بسیار پیشرفته (PTE)
  • مدرس دوره های بین المللی آموزش زبان انگلیسی( PTE, IELTS, TTC)
  • نویسنده جزوه های اختصاصی و شخصی

برچسب ها:

چرا آموزش مکالمه زبان انگلیسی به شیوه زبان مادری؟

زبان انگلیسی واقعیتی انکار نا پذیر

آکادمی برسام به عنوان یکی از  پیشرویان  این سیستم آموزشی افتخار دارد تا نوید دهنده‌ی یادگیری فن مکالمه انگلیسی به تمامی متقاضیانی باشد که تجربیات خوبی از دوره های آموزشی خود تا به امروز نداشته و شاید از فراگیری این زبان منصرف شده باشند.

موسسه ما این افتخار را دارد که دوره مکالمه زبان انگلیسی در چندین سطح از مقدماتی تا پیشرفته ارائه نماید؛ تمرکز اصلی دوره مکالمه زبان انگلیسی به شیوه ی زبان مادری روی دو مهارت کلیدی مکالمه و شنیداری می باشد.

اعتقاد ما بر این است که حفظ کردن محدود جملات، پنج جمله کاربردی بصورت روزانه، دو بازه ی 30 دقیقه ای در روز، بسیار مفیدتر از یادگیری انبوهی لغت جدید و حجم زیادی از گرامر غیر کاربردی است به اعتقاد ما تمرین 90 دقیقه ای در هر روز به شرط تداوم و انجام هرروزه می تواند در بازده ای 3 ماهه معجزه یادگیری زبان انگلیسی را برای متقاضیان نوید دهد.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی به شیوه زبان مادری

باید توجه داشته باشید همانگونه که کودک برای یادگیری زبان مادری نیاز به یادگیری گرامر ندارد و زبان را بر پایه حفظ جملات پر کاربرد و ساده می آموزد، در این دوره نیز گرامر در دل جملات کلیدی زبان انگلیسی و بصورت Inductive  و بر اساس جمله های مفید و پرکاربرد، آموزش داده می شود.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که کلاس های مکالمه زبان انگلیسی به شیوه زبان مادری بواسطه ی ذات مکالمه محور بودنشان تنوع فعالیت های کلاسی از قبیل بازی های کلامی، درک فیلم، موقعیت سازی های متنوع و امثالهم نیازمند صرف زمان مضاعف برای مدرس بوده و شکل حقیقی دوره با حضور استاد و طرح درس جلسه محور به ظهور می رسد و این به معنای جنس جدیدی از کلاس مکالمه است که شاید تا به حال تجربه نکرده باشید.

پس اساسا مقایسه این نوع دوره با کلاس هایی که تا به حال شرکت کرده اید قیاس صحیحی نخواهد بود و مطمئنا تجربه ای متفاوت و البته مفید خواهد بود؛


پسندیدم


سوالات و نظرات کاربران
برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.